O nás

O nás

Naše firma

Jsme schopni vyjít vstříc nejnáročnějším zákazníkům. Materiál vstupující do našeho provozu, prochází důkladnou přejímkou.

O nás

TOP W.I.G. s.r.o.

Vážení kolegové,
dovolte, abychom se představili.

Jsme firma s ručením omezeným, založena profesionály za účelem poskytovat precizní pracovní výsledky v oblasti svařování. Naší snahou je uspokojit zákazníky s nejvyššími požadavky na kvalitu, především v potravinářském, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu.

Naší konkurenční výhodou je špičková kvalita a nízké výrobní náklady.

Používáme moderní metody kontroly a řízení procesu.

Provádíme kompletní montáže, rekonstrukce, modernizace tepláren, kotelen, centrály vytápění/chlazení, pivovary, lihovary, mlékárny atd.

Jsme schopni vyjít vstříc nejnáročnějším zákazníkům. Materiál vstupující do našeho provozu, prochází důkladnou přejímkou.

Uvědomujeme si, jak může použitý materiál ovlivnit kvalitu výsledné práce. Ručíme za prvotřídní materiály s přesným chemickým složením.

V našem firemním zázemí, jsme připraveni na přípravu polotovarů a komplikovaných dílců pro finální montáž.


Poptat

Zajišťujeme

  • ruční svařování
  • orbitální svařování
  • mechanickou montáž
  • izolace potrubí
  • plánování
  • tvorba 3D výkresové dokumentace
  • prefabrikace složitých částí strojů
  • dodávky materiálu
  • poradenství v oblasti svařování metodou WIG/TIG

Jsme rychle rostoucí firma dodržující normy, předpisy, pružně reagující na požadavky zákazníka. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

O nás
O nás

1. Kvalita

Kvalita je v naší společnosti na prvním místě. Garantujeme ji kvalifikací a iniciativním přístupem všech našich pracovníků. Uvědomujeme si, že kvalita všech procesů v naší společnosti rozhoduje o naší budoucnosti.

2. Respektování zákazníka

Naše produkty dodáváme v požadované kvalitě a dohodnutých termínech. Se všemi našimi zákazníky udržujeme velice úzké vztahy, na základě nichž jsme schopni pružně reagovat na všechny jejich požadavky, potřeby a očekávání.

3. Hospodárnost a efektivita, dodavatelské vztahy

S našimi dodavateli rozvíjíme spolupráci na úrovni partnerských vztahů. Přijímáme taková opatření, která nám umožňují snižovat náklady a zamezit všem formám nehospodárnosti.

4. Spolupracovníci

Všichni zaměstnanci naší firmy jsou vedeni k jedinému cíli, a to odvést špičkovou práci k uspokojení očekávání zákazníka. Vážíme se tvořivých a profesionálně zdatných spolupracovníků, kteří jsou ochotni se dále vzdělávat ve svém oboru. Snažíme se je stále motivovat k produktivní a dobře odvedené práci, a tím vytvářet předpoklady pro neustálé zlepšování spokojenosti našich zákazníků. U klíčových pracovníků podporujeme jejich trvalý rozvoj, a to jak v jejich odborné způsobilosti, tak i ve znalostech v oblasti řízení, komunikace a týmové práce. Společnost jako samostatný dokument vydala Etický kodex.

O nás

Certifikáty

ISO 9001

Stáhnout

Oprávnění montáže a opravy plynových zařízení

Stáhnout

Náš obor je svařování...

Pojďte do toho s námi